ถ้าเจอ internal link ที่มีปัญหาคลิคแล้วตาย อ่านวิธีแก้ขั้นต้นครับ

ลิงค์หน้านี้ไปที่เฟซบุ๊คของคุณ Share
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
เพลงแหตุผลของคนที่อ้ายฮัก
Fri-20-Nov-2009, 12:56,
เนื้อร้อง-ทำนอง : อาร์ม สุริยน
เรียบเรียง : Co

วันท้องฟ้าเปลี่ยนสี อ้ายมีหัวใจร้องไห้
เมื่อน้องเดินมาหา เอ่ยคำลาด้วยคำง่ายง่าย
เสียดายเวลาบ่ซอยอ้ายเลย

อ้ายมันเชยคนเหยียบหญ้า เซาสาสองเฮาไปกันบ่ได้
ย้อนภาระน้องหลาย บอกอ้ายไว้ให้เข้าใจ
โดนปานใด๋สักวันอ้ายสิฮู้เอง

* เหตุผลของคนที่อ้ายฮักต้องหยุดชะงักน้ำตาไหลริน
บ่อยากเว้าจาคำใดถึงกับอึ้งใจแทบสิ้น
เจ้าตัดสินจั่งใด๋อ้ายกะว่าตาม

คนงามเว้ามาอ้ายเข้าใจ ฮักเจ้าบ่เคยเปลี่ยนไปจั่งใด๋ยังฮักคือเก่า
นับจากวันนี้เส้นทางเดินวันใหม่ของเฮา
ถึงอ้ายบ่ได้ไปกับเจ้าฮักเจ้าคือเก่าอยู่เด้อซ้ำ

( * , ** )
ฮักอ้ายสุดทางคือเศร้า ฮักเจ้าคือเก่าเสมอ

http://www.musicatm.com/view.php?No=16096
Fri-20-Nov-2009, 15:55,
RE: เพลงแหตุผลของคนที่อ้ายฮัก
เนื้อหาดีคับ ทำนองเรื่อยๆ
ดนตรียังโหวงๆ อยู่คับ ง่ายไปหน่อย
มิกส์ยังไม่โอคับ
Sat-21-Nov-2009, 05:15,
RE: เพลงแหตุผลของคนที่อ้ายฮัก
เสียงดนตรีบางไปครับ ถ้าชัดกว่านี้นิดนึง

เยี่ยมเลยครับ

รวมๆๆก็ดีน่ะครับ ได้ความรู้สึกจากเพลงดี เพลงแบบ บรรเลง จากความรู้สึก

ชอบน่ะครับ งัยก็อัดใหม่มาให้ฟังอีกน่ะครับ สู้ๆๆครับ เป็นกำลังใจให้ครับ

Forum Jump:

Quick Theme: